Kontakt

Har du nogen spørgsmål, kan du kontakte bestyrelsen via nedenstående kontaktinformationer. Husk at bestyrelsen (for de flestes vedkommende) har et normalt fuldtidsjob og dermed ikke kan træffes døgnet rundt.

Formand
Thomas Edvardsen
Doorn Allé 10
2791 Dragør
Formanden@gfn.dk

Næstformand
Brian Møllebjerg
Weendam Allé 8
2791 Dragør
Naestformanden@gfn.dk

Kasserer
Ellen Bremholm
Zaandam Alle 25
2791 Dragør
Kassereren@gfn.dk

Sekretær
Victor Olsen
Haarlem Alle 54
2791 Dragør
Victor@gfn.dk

Festudvalgsformand
Anita Thorius
Tilburg Allé 54
2791 Dragør
Anita@gfn.dk

Vejudvalgsformand
Marianne Ahlquist
Doorn Allé 49
2791 Dragør
Vejudvalget@gfn.dk

Økonomiudvalgsformand
Ellen Bremholm
Zaandam Allé 25
2791 Dragør
Kassereren@gfn.dk

Bestyrelsesmedlem
Erik Sørensen
Zaandam Allé 25
2791 Dragør
Eks@gfn.dk

Bestyrelsesmedlem
Rebekka Levysohn
Utrecht Allé 35
2791 Dragør
RL@gfn.dk

Suppleant
Matias Nielsen
Appeldoorn Alle 20
2791 Dragør
matias@gfn.dk

Revisor
Per Marthin
Rotterdam Allé 10
2791 Dragør

Revisor
Kim Kjelstrup
Nøragersmindevej 54
2791 Dragør